Tak, a máme tu ďalší rok.
Neviem, či 2013 bol aj pre vás taký rýchly a besný, no mne utiekol ako voda. Spustili sme dennikbabatka.sk, začalo ho písať viac ako 1500 rodičov, našli sme desiatky prenádherných Bábätiek týždňa... Samozrejme, bez vás a vašej podpory by to nešlo, a keďže časopriestor nedovoľuje povedať to každému osobne, dovoľte aspoň takéto spoločné avšak o to úprimnejšie "ďakujem".

Cez sviatky sa mi podarilo stráviť viac kvalitného času s rodinou, so synom. Hrali sme hry, pozerali rozprávky a naťahovali sa o oblečení. Áno, niekde v minulom roku vzniklo to, že náš syn si vyberal oblečenie k štedrovečernému stolu už sám. Nestíham žasnúť, aký je veľký. Tento rok už zdobil stromček on, nie len dirigoval ako vlani, dokonca nerozbil žiadnu ozdobu, piekol takmer bez pomoci, čokoládu natieral ako majster cukrár... Nech sa snažíme akokoľvek, čas nezastavíme.

Práve vďaka nástrojom ako je dennikbabatka.sk však spomienky nemusia vyblednúť. Fotografie, milé komentáre, vtipné či dojemné historky, to všetko zostáva pekne na jednom mieste dostupné vám i blízkym, s ktorými tieto momenty zdielať chcete.
Stačí si vytvoriť zvyk, možno 10 minút týždenne, možno 2 denne, napísať jednu-dve vety, pripojiť fotku či celý album a dennikbabatka.sk za vás všetko zoradí, uschová a pripraví pre budúce spomínanie.

Pretože deti rastú a čas beží. Spomienky by však mali zostať.

Všetko dobré,
Marína a team